CMFMTR | CM ve FM Serileri!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye'nin en yeni ve en hızla gelişen tek Championship Manager ve Football Manager sayfası!

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

CM 03-04 Save Sorunu

3 posters
YazarMesaj
ferracon
CMFMTR - Yeni Üye
CMFMTR - Yeni Üye

CM 03-04 Save Sorunu Empty
MesajKonu: CM 03-04 Save Sorunu   CM 03-04 Save Sorunu Empty30th Ocak 2013, 13:38

Arkadaşlar ben Championship Manager 03-04 4.1.5 versiyonunu oynuyorum ve bu sürüm için çıkartılmış 12/13 yaması kullanıyorum oyunu kaydettım cıktım ve tekrar gırdım eskı kaydettıgım oyuna Oyun Durumu bölümü geldi ekranıma sürekli günleri kendi kendine atlıyor maçları kendi kendine oynuyor mesela ben fenerbahçeydim ligde sadece 2 maç oynamıştım ancak bir baktım 18 puandayım kısacası günleri kendi kendine geçiyor bana sadece oyuna devam et basmak kalıyor günleri kendi atlıyo ve maçları kendi oynuyor acaba ayarlarıyla ilgilimi yada başka bir sorun mu var yardımcı olursanız sevinirim Smile
clarknova
CMFMTR - Yeni Üye
CMFMTR - Yeni Üye

MesajKonu: Geri: CM 03-04 Save Sorunu   CM 03-04 Save Sorunu Empty13th Şubat 2013, 01:26

manager seçeneklerine bir bak takım kontrolü yardımcıda olabilir
omer5941
CMFMTR - Yeni Üye
CMFMTR - Yeni Üye

MesajKonu: Geri: CM 03-04 Save Sorunu   CM 03-04 Save Sorunu Empty16th Şubat 2013, 07:16

Tatile göndermişsiniz ekranın herhangi bir yerine tıklayın tatilden dön diyin sorun çözülecektir.

CM 03-04 Save Sorunu
1 sayfadaki 1 sayfası